Atrakcje Turystyczne

Motylarnia Władysławowo Port

Motylarnia we Władysławowie to prawie 100 m2 powierzchni, na której przeróżne gatunki kolorowych, egzotycznych motyli z różnych zakątków świata, są na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do Świata żywych Motyli! więcej »

ul. Hryniewieckiego 2, Władysławowo

Mierzeja Helska

Mierzeja Helska, a nie Półwysep Helski, gdyż powstała w sposób charakterystyczny dla mierzei. Mimo, że nie biegnie ona wzdłuż wybrzeża, to powstała na skutek oddziaływania silnych wiatrów i prądów morskich. Mierzeja zaczyna się w okolicy Władysławowa i biegnie aż do miejscowości Hel (ok 34 km), od której to mierzeja przyjęła nazwę. W sąsiedztwie Helu szerokość mierzei to ok 3 kilometry, w najwęższym miejscu mierzeja ma tylko 150 metrów. więcej »

Muzeum Motyli we Władysławowie

Motyle świata - najpiękniejsze Muzeum Motyli w Polsce. Muzeum to powstało w 1937 r. więcej »

ul. Hallera 19 (Wieża Widokowa III piętro), Władysławowo

Rejs widokowy jachtem ARKUN

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na niesamowite rejsy widokowe po Bałtyku, które zapierają dech w piersiach i zostają w głowie do końca życia! więcej »

Chłapowo

Chłapowo to dobre miejsce dla letników pragnących spokoju i obcowania z przyrodą. Bliskość Jastrzębiej Góry, Władysławowa, Trójmiasta i Helu, czyni z Chłapowa znakomitą bazę wypadową dla odwiedzania Pobrzeża Gdańskiego. więcej »

Rozewie

W Rozewiu znajduje się również Rezerwat Przyrody Przylądek Rozewie, w którym chroni się ponad 200 letnie buki - te same, przez które trzeba było podwyższać wieżę latarni. więcej »