Atrakcje Turystyczne

Plaża w Chałupach

Szeroka, czysta, pokryta drobnym, jasnym piaskiem plaża w Chałupach to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości. W okolicach ulicy Bosmańskiej wyznaczono strzeżone kąpielisko. Co ważne, plaża nie należny do zbyt tłumnych. Kolejne kąpielisko znajduje się od strony zatoki Puckiej - czyli tzw. Małego Morza. Tu znajdziemy ośrodki windsurfingowe z wypożyczalniami sprzętu. więcej »

Zejście w okolicach ul. Bosmańskiej

Port w Chałupach

Port w Chałupach. Na wschodnich obrzeżach Chałup, od strony zatoki Puckiej znajduje się Port Chałupy - przystań z drewnianymi pomostami umożliwiająca cumowanie jednostek o zanurzeniu do 1,2 metra. Port oferuje także wypożyczalnię tradycyjnych drewnianych łodzi żaglowych, wiosłowych i motorowych, a także rowerów wodnych. Działa tu bar z tradycyjna wędzarnią i tarasem położonym bezpośrednio nad wodą. więcej »

ul.Kaperska 65, 84-120 Chałupy

Szkoła Surfingowa BEACH BUMS

Jesteśmy szkółką surfingową Beach Bums działającą na Półwyspie Helskim w Chałupach. Nasze obozy oraz kursy nastawione są na aktywny wypoczynek dzieci, studentów oraz dorosłych. W naszej ofercie znajdzie się również NOWOŚĆ - wake za motorówką. więcej »

Chałupy 5,5 (Kemping Albatros, Droga Helska)

Ocean Park Władysławowo

Ocean Park Władysławowo to ekspozycja przygotowana przy zachowaniu naturalnych rozmiarów i szczegółów budowy wszystkich zgromadzonych okazów. więcej »

84-120 Władysławowo, ul. Żwirowa 23

Lunapark Sowiński

To miejsce idealne zarówno dla najmłodszych jak i dla tych trochę starszych. Lunapark to rodzinna firma, powstała w 1997 roku. więcej »

ul. gen. Hallera, 84-120 Władysławowo

Footgolf Kaszëbë

Footgolf to połączenie piłki nożnej i golfa. Celem uczestnika gry jest wkopanie nogą piłki nożnej do dołka. Im mniej kopnięć, tym lepiej. więcej »

Centrum rekreacyjne Dzika Plaża, DW 216 (tuż przy drodze) 84-100 Swarzewo k. Pucka

Muzeum Motyli we Władysławowie

Motyle świata - najpiękniejsze Muzeum Motyli w Polsce. Muzeum to powstało w 1937 r. więcej »

ul. Generała Hallera 19, 84-120 Władysławowo

Wystawa - Magiczny Zawrót Głowy

Iluzja to nie tylko ciekawa zabawa dla dzieci, uwielbiają ją również starsi. więcej »

Tor Półwysep

To miejsce idealne dla wielbicieli adrenaliny i dużej prędkości. Tutaj można w bezpieczny sposób wyszaleć się za kółkiem. więcej »

ul. Starowiejska 28, 84-120 Władysławowo

Loty Widokowe na Półwyspie Helskim

Wakacje w Chałupach bardzo łatwo można urozmaicić wybierając się w widokowy lot na półwyspem Helskim. Wyjątkowa rozrywka, która zapewni wspaniałe widoki. więcej »

Mickiewicza droga wojewódzka 216, 84-140 Jastarnia