Motylarnia Władysławowo Port

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO ZAPRASZA!

Na wakacje w tropiki nad polskim morzem

Jeżeli pośród Twoich wakacyjnych planów znajduje się wyjazd na Półwysep Helski, a typowe atrakcje już Ci się znudziły. Zapraszamy na wyjątkową atrakcje we Władysławowie, która jest, oryginalna i niezapomniana!

Motylarnia Władysławowo to jedna z najciekawszych atrakcji na Półwyspie Helskim! Zabierz rodzinę, znajomych lub po prostu przyjdź sam do najprawdziwszego raju na ziemi.

W tej Największej Motylarni w Polsce spotkasz setki swobodnie latających, egzotycznych motyli oraz ciem z najróżniejszych zakątków świata, w otoczeniu pięknej tropikalnej roślinności. Po wejściu do naszej Motylarni poczujesz się jak w bajce. Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!

Motylarnia Port Władysławowo to znakomita atrakcja dla dzieci we Władysławowie, lecz także dla indywidualnych poszukiwaczy wyjątkowych miejsc. Bez względu na to, z kim zamierzasz nas odwiedzić, obiecujemy wspaniałą zabawę i niezapomniane wspomnienia!

W naszej Motylarni, nie tylko obejrzysz, największe motyle ze wszystkich stron świata, ale dowiesz się o nich wielu fascynujących informacji, gdyż w cenie biletu oferujemy przewodnika.

Motylarnia Władysławowo może okazać się świetnym pomysłem na wycieczkę i mile spędzony czas.

Czego możesz spodziewać się po wizycie w Motylarni

  • Motylarnia Port Władysławowo – to właśnie tu poznasz cały cykl życia motyla od jajka, po gąsienice aż do dorosłego osobnika. Tropikalna roślinność i odpowiednie warunki klimatyczne pozwalają im żyć jak w naturalnym środowisku!

  • Piękno naszego obiektu nie musi pozostać tylko w Twoich wspomnieniach – możesz robić zdjęcia, nagrywać filmy zatrzymując wspomnienia na dłużej!

  • Oferujemy bezpłatnego wykwalifikowanego przewodnika, który zdradzi Państwu najciekawsze informację z życia naszych owadów.

  • Motylarnia Władysławowo, bez dwóch zdań wyróżniając się na tle pozostałych atrakcji na Półwyspie Helskim!

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Motylarni Władysławowo:

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/

Znajdziesz tam informacje o cenach biletów, zniżkach grupowych, dokładnym adresie oraz o godzinach otwarcia.

Niezapomniane wakacje we Władysławowie ? To zdecydowanie nasza Motylarnia w Porcie!

 

MOTYLARNIA PORT WŁADYSŁAWOWO

UL: Portowa 22

84-120 Władysławowo

( Znajdujemy się na terenie Portu Władysławowo)

Tel: 574 859 264

https://www.motylarnia-wladyslawowo.pl/.

 

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0