Camping CHAŁUPY 3

Chałupy 3, Chałupy

Nasz Camping znajdziesz podróżując między Władysławowem a Chałupami. Jego zaletą jest usytuowanie w szerokim miejscu Półwyspu, więc kiedy znudzi Cię już leżenie na plaży wybierz się na spacer do lasu pieszo lub na rowerze. Idąc brzegiem morza, słuchając szumu sosen i łopotu żagli poczujesz, że to Twoje miejsce na Ziemi.

Na niepowtarzalny klimat Campingu składają się nie tylko wszystkie te piękne widoki, kolorowe żagle, deski, łódki i łódeczki, ale przede wszystkim ludzie. To dzięki nim nasz Camping to wyjątkowe miejsce, które pokochasz od pierwszego wejrzenia i będziesz chciał tu wrócić chociażby myślami :) Na naszym Campingu oprócz windsurfingu i kitesurfingu przygotowaliśmy dużo innych atrakcji. Jeśli chcesz pooddychać morskim powietrzem i wypić orzeźwiający napój odwiedź bar pod chmurką.

Amatorom rozrywki polecamy salon gier. Natomiast turystów ceniących aktywny wypoczynek zapraszamy do wypożyczalni sprzętu wodnego. Na terenie campingu znajduje się bankomat oraz bezpłatny internet bezprzewodowy. A gdy chcesz zrobić małe zakupy nie musisz daleko szukać, wystarczy wstąpić do naszego sklepu spożywczego i wybrać cos dla siebie. Budynki z węzłami sanitarnymi, w których gorąca woda dostępna jest przez całą dobę, wyposażone są w prysznice, umywalki oraz toalety. Do dyspozycji gości mamy również pralnię.


Domek przeznaczony jest dla 4 osób (dzieci do lat 3 nie są wliczane). Wyposażenie domków holenderskich: - aneks kuchenny (lodówka, garnek, patelnia, talerze, szklanki,sztućce, czajnik elektryczny) - 4 kołdry, 4 poduszki (PROSIMY O ZABRANIE POŚCIELI). - Domki Holenderskie LUX posiadają dodatkowo telewizory (tv kablowa).

Zobacz więcej

Udogodnienia

Aneks kuchenny

Lodówka

Zastawa stołowa

Czajnik elektryczny

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

CENA ZA DOBĘ  
Osoba dorosła 15 PLN
Dzieci do lat 10 12 PLN
Dzieci do lat 3 Gratis
Samochód osobowy 12 PLN
Namiot 1,2 osobowy 12 PLN
Namiot powyżej 2 osob 16 PLN
Miejsce na przyczepę 40 PLN
Prąd do przyczepy 11 PLN
Prąd do namiotu 9 PLN
Samochód dostawczy 20 PLN
Caravanning 40 PLN
Motocykl 7 PLN
Wjazd na parking do 1 godz 5 PLN
   
OPŁATA KLIMATYCZNA:  
dorośli 1,40 PLN/dobę
dzieci 0,70 PLN/dobę
emeryci 0,70 PLN/dobę

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

205 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 2027 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0